Połączenie brązu i bieli – lato 2015

przez Balladine

Moda na klasykę

Brąz i biel – kultowe, uniwersalne połączenie w tym sezonie znów staje się modne. Możesz uzyskać je zestawiając ze sobą ubrania w najróżniejszych odcieniach bieli i brązu. Zarówno jedne jak i drugie możesz również przełamać modnymi dodatkami – skórzaną shopperką, białymi sandałami lub naszyjnikiem.
W obrębie jednej stylizacji możesz łączyć z bielą wiele odcieni brązu – począwszy od bardzo ciemnych, poprzez te z nutą szarości, aż po pastelową barwę rozbielonej kawy. Białe i brązowe ubrania do wykorzystania w letnich stylizacjach znajdziesz w Balladine. Sprawdź oferty takich marek jak Bialcon, Patrizia Aryton czy Far Far Fashion.

polaczenie_brazu_i_bieli_01. Bluzka Far Far Fashion >> 02. Spódnica Bialcon >> 03. Bluzka Patrizia Aryton >> 04. Spodnie Bialcon >>
05. Bluzka Patrizia Aryton >> 06. Spodnie Patrizia Aryton >> 07. Płaszcz Patrizia Aryton >>

Gdzie nosić brąz i biel?

Połączenia brązu i bieli bez obaw możesz wykorzystać w codziennych stylizacjach do pracy lub kawiarni albo na zakupy. Wyglądają one elegancko i stylowo. Są jednak przy tym dość poprawne, dlatego nie zakładaj ich tam, gdzie chciałabyś zostać zauważona, np. na prywatkę czy ważne biznesowe spotkanie, którego będziesz moderatorem.

Czy powinnaś nosić brązy?

Połączenia brązu i bieli będą prezentowały się dobrze na kobietach o każdym typie urody. Są jednak karnacje, dla których brąz i biel wydają się stworzone. Najlepiej to zestawienie kolorystyczne prezentuje się na paniach o ciepłej barwie skóry, z brązowymi lub zielonymi oczami – blondynkach, brunetkach i rudych.

Zostaw komentarz