Lily Rose Depp – debiut na okładce „Vogue’a”

przez Balladine

Lily-Rose Melody Depp urodziła się 27 maja 1999 w Paryżu. Ponieważ jest córką słynnych rodziców, obecność w mediach była nieuniknioną częścią jej życia. Aktorsko zaczęła się udzielać jako piętnastolatka. Dziś ma 17 lat i całkiem przyzwoity dorobek zawodowy – coraz mniej aktorski, a coraz bardziej modelingowy.

Kariera w zawrotnym tempie

Nastoletnia córka Vanessy Paradis i Johnny’ego Deppa rozpoczęła swoją przygodę ze światem wielkiej mody zaledwie rok temu i trzeba przyznać, że było to wejście huczne. Lilly podpisała bowiem kontrakt reklamowy z domem mody Chanel. Wystąpiła jako twarz nowego zapachu – Chanel No. 5 L’Eau.

Dziewczyna wystąpiła już na okładkach wielu magazynów, takich jak LOVE Magazine, Vanity Fair, V Magazine, Madame Figaro, Elle czy Glamour. Brytyjski Vogue okrzyknął ją natomiast „Fashion’s Dream Girl”. Jak przystało na córkę aktora, młodziutka Depp ma także na koncie role filmowe. W ostatnim filmie, „The Dancer” wcieliła się w rolę Isabeli Duncan.

2017_02_02_lily_rose_depp_debiut_na_okladce_voguea_01

Zespół specjalistów

Nad okładkową sesją grudniowego wydania magazynu pracował sztab specjalistów. Wystylizowaną przez Joe McKennę nastolatkę (ubraną w olśniewającą suknię projeku Karla Lagerfelda dla Chanel) sfotografował Bruce Weber. Zapierającą dech w piersiach scenografię przygotował Dimitri Levas, a za makijaż i fryzurę odpowiedzialni byli Aaron de Mey i Didier Melige. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest oszałamiający, a nam pozostaje zastanawiać się, gdzie za 10 lat będzie Lilly, skoro w tak młodym wieku zaszła tak daleko.

2017_02_02_lily_rose_depp_debiut_na_okladce_voguea_02

Zostaw komentarz