Modny gadżet: Kubek na smoothie

przez Balladine

Prostota i funkcjonalność

Przeźroczysty kubek a w zasadzie słoik z dużym uchem i słomką jest bardzo praktyczny. Nie posiada żadnych wgłębień i zakamarków, więc myję się go bez większych problemów bez względu na to, czy używamy do tego własnych rąk, czy zmywarki. Jego ścianki świetnie eksponują zawartość kubka . Owoce potrafią czasami ułożyć się w przepiękne kompozycje. Kubek bez problemu znajdziecie w ofercie wielu sklepów wnętrzarskich.

modny_gadzet_kubek_na_smoothie

Zrób to sam

Jest też wyjście dla osób, które nie planują zakupu nowego gadżetu. Do przygotowania smoothie możecie wykorzystać zwykły, wysoki słoik i papierowe słomki kupione w hipermarkecie. Uzyskany efekt będzie łudząco przypominał produkt ze sklepu. Tym sposobem udowadniamy, że brak słoika nie jest żadnym argumentem za powstrzymaniem się od przygotowywania tego zdrowego i pysznego napoju. Będziecie musieli jednak poradzić sobie bez ucha. Być może macie pomysł, jak taki uchwyt wykonać samodzielnie?

Co wchodzi w skład smoothie

Nie ma jednego, pewnego przepisu na smoothie. Tu także musicie liczyć na własną kreatywność. Wykorzystajcie ulubione owoce, domowej roboty musli, jogurt lub kefir. Przygotowując go codziennie szybko dostrzeżecie jakie rozwiązanie smakuje Wam najbardziej. Nie zapominajcie tylko o tym, że smoothie musi nie tylko smakować, ale i wyglądać wyśmienicie!

Zostaw komentarz