Ubierz się jak Paulina Sykut-Jeżyna

przez Balladine

Modnie, wygodnie i z klasą

Prywatnie prezenterka stawia na jasne pastelowe barwy i stonowane kolorystycznie zestawy. Jeśli pojawia się mocny akcent barwny ogranicza się on do jednego elementu i najczęściej są to spodnie lub spódnica. Paulina sama przyznała bowiem, że nie najlepiej czuje się w nasyconych kolorach. Prowadzi zdrowy, nastawiony na aktywność fizyczną styl życia, który widoczny jest także w jej zestawach. Lubi luźne sportowe, sukienki, szorty. Odsłania nogi przy każdej okazji. Nawet jej suknia ślubna zaprojektowana była tak, aby wyeksponować jeden z jej największych atutów.

ubierz_sie_jak_Paulina_Sykut_Jezyna

Odrobina szaleństwa

Stylizacje przeznaczone na scenę są znacznie bardziej różnorodne. Paulina twierdzi, że tu także stara się przemycać swojej pomysły, ale strój sceniczny rządzi się swoimi prawami. Czasami niewiele różni się od tego, jaki Paulina reprezentuje na co dzień, innym razem odwołuje się do konkretnych trendów i stylów muzycznych. Prezenterka ma nienaganną figurę co pozwala jej eksperymentować z modą i swoim wizerunkiem.

ubierz_sie_jak_Paulina_Sykut_Jezyna_2

Ulubione fasony Pauliny

Rozkloszowana spódnica! Nie wiadomo czy za sprawą trendów, czy własnych upodobań ten element pojawia się w jej stylizacjach wyjątkowo często. Lubi je łączyć z krótkimi topami, które pozwalają jej na pochwalenie się płaskim brzuchem. Do gustu przypadła nam zwłaszcza jedna z tego rodzaju stylizacji, jaką prezenterka pokazała na urodzinach magazynu Party, tym razem z dopasowaną spódnicą. Czarno biały, ozdobiony ludową wycinanką zestaw wygląda na jej drobnej sylwetce znakomicie.

ubierz_sie_jak_Paulina_Sykut_Jezyna_3

Zostaw komentarz