Na co zwrócić uwagę, kupując portfel?

przez Balladine

Materiał i praktyczne zapięcie

Wybierając portfel, zwróć szczególną uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Skórzany, choć droższy, posłuży przez lata, a przy tańszym – materiałowym – nastaw się na zmianę po maksymalnie 2 latach. Pamiętaj także o sposobie zamknięcia portfela. Rzepy mogą początkowo wydawać się zachęcające, jednak szybko się zużywają i tracą swoją przyczepność. Praktyczniejsze są zatrzaski, zamki błyskawiczne, a nawet urocze zamknięcia na bigiel.

2016_08_31_na_co_zwrocic_uwage_kupujac_portfel_03Portfel Franco Bellucci >>

Funkcjonalność na co dzień

Przy kupnie portfela ważna jest także jego użyteczność. Potrzebujesz portfela z przegródkami na karty płatnicze? Wybierz minimalistyczny model, jak ten marki Patrizia Aryton. A może wybierasz się na targ lub do kawiarni, gdzie przyda się także bilon? Wtedy lepiej sprawdzi się model firmy Franco Bellucci – jest w całości zapinany na zamek błyskawiczny i ma wygodną kieszonkę na monety. Obie propozycje są bardzo eleganckie – idealne dla kobiety sukcesu.

2016_08_31_na_co_zwrocic_uwage_kupujac_portfel_02Portfel Franco Bellucci >>

Klasyczny kolor

Modne kolory zmieniają się z sezonu na sezon, czyli de facto co pół roku. Jeśli nie chcesz równie często kupować nowego portfela, zdecyduj się na klasyczny kolor. Do kanonu elegancji należą przede wszystkim czerń, camel i czerwień. Czarny portfel z wysokiej jakości skór może być dodatkiem do bardzo formalnego zestawu. Odcienie beżu sprawdzą się w różnych okolicznościach – będą najlepszym wyborem, jeśli lubisz pastelowe ubrania. Natomiast czerwony podkreśli kobiecy styl i osobowość właścicielki. Zobacz szeroki wybór portfeli damskich na Balladine.com >>

2016_08_31_na_co_zwrocic_uwage_kupujac_portfel_01Portfel Patrizia Aryton >>

Zostaw komentarz