Najmodniejsze płaszcze na jesień

przez Balladine

najmodniejsze_plaszcze_na_jesienLouis Vuitton Jesień/Zima 2015-16

Renesans mody na futro

We wszystkich zestawieniach trendów na jesień na pierwszej pozycji pojawiają się futrzane elementy. Przyczynił się do tego głównie Louis Vuitton, który oparł swoją najnowszą kolekcję na naturalnym futrze uzyskanym z owczej wełny. Jeśli podobnie, jak wielu innych modowych entuzjastów należysz do fanów tej propozycji koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Patrizia Aryton. Ich płaszcze to także produkt z półki premium. Do produkcji również wykorzystano szlachetną owczą wełnę. w niektórych przypadkach towarzyszy im także ekskluzywna przędza z suri alpaki. Tak elegancki płaszcz zapewni Ci stylizację rodem ze światowych wybiegów.

najmodniejsze_plaszcze_na_jesien_2Płaszcze Patrizia Aryton: 1. Beżowy >> 2. Czarny >> 3. Kremowy >> 4. Różowy >> 5. Kobaltowy >>

Modne fasony

Wśród krojów dostrzegalne są dwie dominujące tendencje: luźne fasony oversize i płaszcze z wiązanym paskiem w talii. W tym wypadku powinnaś kierować się głownie proporcjami własnej sylwetki. Jeśli jesteś dość drobna i szczupła decydując się na luźny płaszcz nie ryzykujesz optycznego przybrania kilku kilogramów. W innym wypadku korzystniejsze będą płaszcze z paskiem.

najmodniejsze_plaszcze_na_jesien_3Chloe Jesień/Zima 2015-16

Deseń i barwa

Warto pamiętać też o aktualnym wzornictwie i kolorystyce. Na wybiegach można było się natknąć na ponadczasową kratkę i pepitkę, często w odmienionych kolorowych wersjach. Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden wzór zainspiruj się kolekcjami Chloe i Burberry. Kolorowe płaszcze nawiązujące do ręcznie wykonywanych kap typu patchwork (tkanina powstała ze ścinków wielu materiałów) to dobra propozycja dla Pań, które gustują w wyrazistych deseniach i barwach.

najmodniejsze_plaszcze_na_jesien_4Burberry Prorsum Jesień/Zima 2015-16

źródło zdjęć: vogue.co.uk

Zostaw komentarz