Najmodniejsze sukienki z koronki

przez Balladine

Koronka niejedno ma imię

Niedawno na wybiegach królowały zwiewne, półprzezroczyste sukienki z koronki z kolekcji letnich. Zimą styl stał się nieco cięższy i zdecydowanie bardziej zwariowany, choć z pewnością równie zmysłowy.

Projektanci nie boją się eksperymentów – a może lepiej powiedzieć: koronkowych wariacji. Obok delikatnych sukienek z koronki znajdziemy geometryczne wzory o grubej strukturze oraz zabudowane suknie z roślinnymi ornamentami, rozkwitające w towarzystwie modnych, klasycznych płaszczy.

NajmodniejszeSukienkiZkoronki_001

01. Sukienka Click >> 02. Kolczyki Cocarda >> 03. Kopertówka Balladine >>

Nie bój się koloru

Jeśli sukienka z koronki, to tylko z charakterem. Do szafy możesz odwiesić słodkie pastele i przydymione beże. W tym roku liczy się kolor, który w przypadku sukienki z koronki musi być nasycony: chabrowy, fioletowy, soczyście zielony, pomarańczowy lub żółty.

Chcesz, aby Twoje sukienki z koronki były ponadczasowe? – postaw na ostrą czerwień. Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w krzykliwych barwach, możesz otulić się wyrazistą szarością, która jest niekwestionowanym hitem tego sezonu.

NajmodniejszeSukienkiZkoronki_002

01. Sukienka La Robe >> 02. Sukienka Metafora >>

Mieszanka wybuchowa

Koronka lubi eksperymenty. Doskonale wygląda nie tylko połączona ze zwiewnymi materiałami. Świetnie prezentuje się choćby w połączeniu ze skórą. Baw się modą! Sezon 2014/2015 naprawdę pozwala wzbogacić klasyczne sukienki z koronki o nowy wymiar kobiecości.

Zostaw komentarz