Powrót do natury – MODELOVE

przez Balladine

Modelove_2Tunika Modelove >> Spodnie Modelove >>

Muchy, ważki i motyle

Wszystkie bluzki MODELOWE zostały zdominowane przez motywy zaczerpnięte ze świata owadów. Same wizerunki motyli i ważek są już bardzo efektowne, ale w wersji MODELOWE prezentują się one jeszcze piękniej, bo zamiast wykorzystywać naturalne zdjęcia posłużono się kolorowymi akwarelami. Skoro jesteśmy już przy wzornictwie, to nie sposób też nie zwrócić uwagi na tunikę w drzewa. To doskonały pomysł na strój na wakacje. Tunika jest zwiewna i bardzo lekka, więc z pewnością nie zajmie Wam dużo miejsca w walizce. Jej zalety dostrzegła też blogerka Harel. Tunikę możecie zobaczyć na jej Instagramie.

11379122_867089780032459_1402322609_n

Nie ma to jak kaszmir

Paniom, które mimo naszych usilnych starań nie dadzą się przekonać do nadruków proponujemy grafitową, luźną sukienkę. To doskonała kreacja na nieco bardziej oficjalne, letnie okazje. Sukienka jest bardzo elegancka, ale dzięki luźnemu krojowi będziecie się w niej czuć naturalnie i swobodnie.
W najnowszej kolekcji znajdziecie też coś na chłodniejsze dni. Duże bluzy i narzutki na pewno przydadzą się podczas kinowych sensów w plenerze, ognisk i spotkań przy grillu. Bluzy zachwyciły nas nie tylko krojem, ale i materiałami. Naturalny kaszmir i angora są tak miłe i przyjemne w dotyku, że z chęcią w ogóle by się ich nie zdejmowało. Musicie nam uwierzyć na słowo, lub przekonać się o tym na własnej skórze.

Modelove01. Narzutka Modelove >> 02. Bluza Modelove >> 03. Bluzka Modelove >>
04. Bluzka Modelove >> 05. Bluzka Modelove >> 06. Sukienka Modelove >>

źródło zdjęć: rebellook.blogspot.com i harelblog.pl

Zostaw komentarz