Stylowa w rozmiarze 42+

przez Balladine

Każda kobieta chce się czuć atrakcyjnie i nosić modne ubrania. Do niedawna ładne ubrania dla kobiet noszących większe rozmiary należały do rzadkości – dominowała odzież o złym kroju i nieciekawych wzorach (co widać było na przykładzie niemal każdej sukienki w rozmiarze 42+). Obecnie coraz więcej producentów decyduje się na szycie odzieży plus size.

Kobieta w rozmiarze 42+ również może wyglądać pięknie i seksownie. Ważne jest po prostu dobór ubrania idealnie pasującego do sylwetki. Ubrania powinny być w stonowanych, delikatnych kolorach, odpowiednio wykrojone, a także maskujące to, co zbędne, a podkreślające atuty sylwetki. Ubrania w żywych, mocniejszych kolorach zarezerwowane są natomiast dla odważniejszych pań. Bardzo dobrze wygląda także mix kolorów, który potrafi wyszczuplić sylwetkę. Jasne sukienki o ciemniejszych kolorystycznie wyszczupleniach na bokach potrafią optycznie odebrać kilka kilogramów. Do sukienki warto założyć buty na obcasie, które wydłużą sylwetkę.

Jakie sukienki wybierać?

Dla Pań o większym rozmiarze najbardziej odpowiednie będą sukienki trapezowe, o kształcie litery A lub ołówkowe. Musimy pamiętać o tym, że sukienka ołówkowa może być dopasowana, ale nie obcisła! W obecnej ofercie sklepów nie brakuje również bardziej luźniejszych i zwiewnych. Wiele z nich szytych jest z grubszych materiałów, a więc pomogą ukryć i zamaskować to czego nie chcemy zanadto odkrywać.

42+

9fashion Woman >> Beret Lavaii >> Torebki Goshico >Kopertówka Balladine >>

Co pokazać, a co ukryć?

Panie o rozmiarach 42+ powinny wybierać ubrania, które bardzo sprytnie odwrócą uwagę od tego co najbardziej chciałyby ukryć w swojej sylwetce. Z kolei ubrania te powinny eksponować to czym kobieta może się pochwalić. U jednej może to być biust, a u innej nogi. Jeśli na przykład odwieczną bolączką kobiety jest odstający brzuszek, powinna ona zwrócić uwagę na sukienki odcięte pod biustem i luźniejsze na dole. W innej sytuacji, jeśli kobieta od dawna zmaga się z dużym biustem i nie wie jak go nadmiernie nie eksponować, powinna zwrócić większą uwagę na sukienki w kształcie litery A, które mają dekolt w serek.

Zostaw komentarz