Sukienki Aldona – geometria na lato

przez Balladine

Aldona co sezon proponuje kolekcje pięknych sukienek dla dojrzałych kobiet. Na wiosnę i lato 2017 marka przygotowała linię eleganckich fasonów, które kuszą lekkością tkanin i przyciągają wzrok geometrią wzorów. Paski, kratki, grochy, zygzaki przewijają się w wielu polskich kolekcjach, ale w ofercie Aldony jest ich najwięcej. Czy słusznie? O tym, że geometria jest modna przekonują także kolekcje topowych domów mody i znani projektanci. Paski proponuje m.in. Fendi, zygzaki Barbara Bui, a kratkę Jasper Conran. Skoro tak znakomite nazwiska lansują geometrię, aktualną kolekcję marki Aldona nie można nazwać inaczej niż modną.

2017_06_28_sukienki_aldona_geometria_na_lato_01Zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com oraz vogue.co.uk

Uniwersalne paski

O tym, że paski to modny trend lata 2017 wie już każdy (my pisaliśmy o tym << TUTAJ >>). Nic dziwnego, że musiały znaleźć się także w kolekcji firmy Aldona. Projektanci zadbali, by paski wyglądały lekko i wpisywały się w letnią aurę. Niektóre, dzięki biało-niebieskiej kolorystyce, wprost nawiązują do stylu marynarskiego. Sukienki w beżowo-różowe paski są subtelniejsze, nieco bardziej odświętne. Natomiast srebrzysty model sprawdzi się nawet w wieczorowych okolicznościach. Został uszyty z ekskluzywnej tkaniny łączącej jedwab z lnem.

2017_06_28_sukienki_aldona_geometria_na_lato_02Sukienka w poziome pasy Aldona >> Sukienka w stylu marynistycznym Aldona >> Sukienka w paski z jedwabiu Aldona >>

Zygzaki, grochy i kratka

Modną alternatywą dla pasków będą zygzaki. Ich wielki powrót zapowiadaliśmy już na początku roku (przeczytaj więcej << TUTAJ >>). W kolekcji Aldony przyjęły subtelniejszą falistą formę. W połączeniu z delikatnymi barwami tworzą dziewczęcą całość. Równie elegancka, ale bardziej formalna, jest sukienka w dużą czarno-białą kratę. Doskonale sprawdzi się w biurowych stylizacjach. Odmienną propozycją jest niebieska sukienka w grochy. Można w niej chodzić nie tylko na co dzień, ale bez obaw o modowe faux pas można ją też założyć na rodzinne spotkanie czy kameralne przyjęcie.

2017_06_28_sukienki_aldona_geometria_na_lato_03Sukienka w zygzaki Aldona >> Sukienka w grochy Aldona >> Sukienka w kratkę Aldona >>

Przedstawiliśmy koronne przykłady geometrii wprost z kolekcji wiosna-lato 2017 marki Aldona. Więcej propozycji tej znakomitej polskiej marki można obejrzeć na Balladine.com. Wystarczy kliknąć << TUTAJ >>.

Zostaw komentarz