Sukienki dla puszystych

przez Balladine

Sukienki dla puszystych to kreacje, które kobietom o pełniejszych kształtach powinny zapewnić komfort i wydobyć z nich seksapil. Panie o kobiecych kształtach mają takie same prawo, jak modelki z wybiegów, by wyglądać pięknie. Na szczęście projektanci już dawno sprawili, że sukienki dla puszystych nie przypominają namiotów, ale podkreślają to, co kobieta ma najpiękniejszego.

Sukienki dla puszystych – kroje

Pamiętać należy, że sukienka dla puszystej kobiety powinna podkreślać jej walory i kamuflować niedoskonałości. Jeśli Twoim atutem jest piękny dekolt, a tym, co chciałabyś nieco ukryć – wystający brzuszek – wybierz sukienkę eksponującą biust, odcinaną w talii i rozkloszowaną. Jeśli jesteś kobietą o pełniejszych kształtach, ale masz proporcjonalną sylwetkę z zaznaczoną talią – sięgnij po ołówkowe sukienki dla puszystych. Będziesz w nich wyglądać kobieco i ponętnie. Jeśli chcesz podkreślić nogi, koniecznie ubierz sukienkę, która sięga do kolan. Wówczas wzrok innych będzie skupiony na Twoim największym atucie.

Sukienki_DlaPuszystych_00101. Sukienka GaPa Fashion >> 02. Sukienka Metafora >> 03. Sukienka Bialcon >> 04. Sukienka Modesta >>  

Kolory sukienek dla puszystych

Czerń wyszczupla, niemniej jednak wybierając sukienkę nie musisz chować się za ciemnym kolorem. Żywa czerwień, energetyczna fuksja czy odważna biel uczynią z Ciebie kobietę elegancką i znającą się na modzie. Ponadto takie barwy odciągną uwagę od niedoskonałości figury, skupiając ją na niezwykłej stylizacji.

Sukienki_DlaPuszystych_00201. Sukienka Moda SU >> 02. Sukienka Moda SU >> 03. Sukienka Metafora >> 04. Sukienka Modesta >> 

Puszysta pani w sukience? Nie ma nic bardziej kobiecego!

Zostaw komentarz