Pełna kobiecości czerwona sukienka

przez Balladine

Emanując seksapilem

„A wiem tylko jedno- nic nie działa, jak czerwona sukienka”, śpiewał Fisz. Chris de Burgh do miana hitu wypromował swoją „Lady in red”. Czerwone sukienki, ze względu na swój kolor pełen namiętności, od zawsze uważane były za niezwykle seksowny kobiecy ubiór. Noszone zarówno przez piękne piosenkarki, aktorki oraz modelki awansowały do rangi kreacji, które winno się zakładać na niecodzienne uroczystości.

Po kilku latach fascynacji czerwoną sukienką, jej blask, chociaż nie zgasł, zmienił się. Pełne kobiecości czerwone sukienki królują już nie tylko na wielkich galach, ale także i podczas randek czy dnia codziennego. Dziś kobiety nie potrzebują już więcej specjalnych okazji, by móc się wyróżnić i przykuć uwagę płci przeciwnej.

PelneKobiecosci_CzerwoneSukienki_001

01. Kolczyki Cocarda >> 02. Naszyjnik Cocarda >> 03. Bransoletka KOD >> 04. Kolczyki 10 Decoart >> 05. Sukienka Click >> 06. Sukienka Bialcon >>
07. Sukienka Bialcon >> 08. Sukienka Bialcon >> 09. Kopertówka Balladine >> 10. Torebka Lavaii 11. Torba Goshico >> 12. Torebka Lavaii >>

Tajna broń kobieca

Nieprzemijający fenomen czerwonej sukienki zawdzięczany jest głównie dzięki specjalnym dodatkom potrafiącym wyeksponować czerwoną barwę stroju. Wysokie szpilki, wzorzyste niewielkie torebki czy błyszczące bransoletki i kolczyki zawsze dobrze komponują się z czerwonymi sukienkami dostępnymi w różnych odcieniach i fasonach.

Zostaw komentarz