Sukienki z mocą przyciągania

przez Balladine

Czasami zdarzają się takie życiowe sytuacje, w których dama musi, a nawet pragnie stać się totalnie kobieca. Jeśli chcesz rozkochać w sobie faceta, pokazać byłemu co stracił, podgrzać atmosferę w małżeństwie lub udowodnić sobie, że jeśli chcesz, to potrafisz wyglądać jak milion dolarów, ten artykuł jest dla Ciebie. Styliści Balladine wybrali najbardziej zmysłowe sukienki sezonu. Oczywiście, nie znaczy to, że te skromniejsze są mniej pociągające. Po prostu tym razem wybór padł na te, które wyróżniają się seksapilem. Wszystkie mają moc przyciągania wzroku, ramion i pocałunków. 

Sukienki w kolorze miłości

W naszym zestawieniu wśród sukienek czerwonych brylują te najkrótsze i odsłaniające ramiona. Pierwsze dwie pochodzą z oferty De Facto. Kroje, które na sezon jesień-zima zaproponowała ta marka, stają się coraz modniejsze. Styliści Balladine przewidują, że będą też hitem w 2017 roku. Uwagę zwraca zwłaszcza sukienka ciemnoczerwona – dzięki połyskowi to wręcz wymarzona kreacja na specjalne okazje. Natomiast marka Rabarbar proponuje model rozkloszowany, bardzo krótki i z dość głębokim dekoltem.

2016_12_28_sukienki_z_moca_przyciagania_01Sukienka na ramiączkach De Facto >> Sukienka z wyciętym dekoltem De Facto >> Princeska z tafty Rabarbar >>

Ubrane w zmysłową czerń

Czarne sukienki mogą być bardzo seksowne nawet pod postacią klasycznych małych czarnych, ale styliści Balladine proponują nieco odważniejsze modele. Pierwszy pochodzi z oferty De Facto i przyciąga wzrok połyskiem. Drugi – tej samej marki – kusi wycięciami na ramionach. W takim towarzystwie sukienka Pozy wydaje się najskromniejsza, ale to tylko pozory. Ponieważ uszyto ją ze sztucznej skóry, ma w sobie coś rockowego i drapieżnego zarazem. W połączeniu z długimi kozakami zwróci uwagę każdego mężczyzny.

2016_12_28_sukienki_z_moca_przyciagania_02Sukienka z woskowej tkaniny De Facto >> Sukienka z wycięciami De facto >> Sukienka z imitacji skóry Poza >>

Wpadł Ci w oko jakiś model? Jeśli preferujesz czarne sukienki, może zastanów się nad małą odmianą. Efekt zaskoczenia gra niebagatelną rolę w sztuce uwodzenia. Jeśli mężczyzna, którego chcesz oczarować, najczęściej widuje Cię w czerni, może czas pokazać się mu w innym świetle. Ta sama zasada obowiązuje także wobec Pań, które uwielbiają czerwone sukienki. Gwarantujemy – czerń potrafi być równie gorąca.

Zostaw komentarz