Szycie od kuchni, czyli jak powstają ubrania?

przez Balladine

Zainteresowanie modą od kilku lat stale rośnie. Polacy chcą nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim czuć się modnie i nosić ubrania z pomysłem – chcą zaskakiwać. Media również coraz częściej stawiają na pokazywanie programów związanych z projektowaniem odzieży oraz ich eksponowaniem. Często, a w zasadzie praktycznie zawsze, klienci widzą już tylko efekt końcowy całego procesu produkcyjnego.

Chcielibyście poznać szycie od kuchni? Uchylamy Wam rąbka tajemnicy na poniższych fotografiach, które otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej marki Modesta z którą współpracujemy. Na pewno wiele z Was zna ją doskonale. Na polskim rynku istnieje od sierpnia 1989 roku. Właścicielką jest pani Modesta Rzepecka-Kozłowska, która od samego początku skupiała się na wprowadzaniu nowoczesnych technologii, a także innowacyjnego sposobu zarządzania.

szycie_od_kuchni_czyli_jak_powstaja_ubrania_modesta

Firma Modesta obecnie zatrudnia ponad 60 pracowników, a od wielu już lat angażuje się także w kształcenie młodych fachowców. Na praktyki do siebie przyjmuje absolwentów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy np. z Moskwy, Londynu czy Amsterdamu. Warto również wspomnieć, że firma Modesta to ultranowoczesny, skomputeryzowany park maszynowy, gdzie pracownicy mają do dyspozycji najnowocześniejszy w Europie program do konstrukcji odzieży GRAFIS.

szycie_od_kuchni_czyli_jak_powstaja_ubrania_modesta_2Sukienka we wzory Modesta >> Zielona sukienka Modesta >> Sukienka w kwiaty Modesta >> Niebieska sukienka Modesta >> Sukienka z metalowym detalem Modesta >>

Jeśli natomiast chodzi o styl marki Modesta to doskonale znają go klientki, chwalące sobie ubrania pełne szyku i elegancji. Większość kolekcji tej marki to propozycje wizytowe i wieczorowe, ale Panie, które szukają stylizacji do pracy w stylu business również znajdą coś dla siebie. Zobaczcie jak powstają Wasze ulubione ubrania!

Zostaw komentarz