Ubierz się jak Joanna Horodyńska

przez Balladine

ubierz_sie_jak_Joanna_Horodynska

Stylizacje, w których dominuje szyk

Joanna Horodyńska w swoich stylizacjach wykorzystuje ubrania od projektantów z całego świata, jednak najchętniej promuje artystów z Polski. Gwiazda lubi różnorodność. Dlatego obok outfitów, w których zestawia szpilki z obcisłymi skórzanymi spodniami i bluzką, można zobaczyć ją w delikatnych pastelowych sukienkach i kolorowych futrach.

ubierz_sie_jak_Joanna_Horodynska5
W garderobie gwiazdy dominują czerń i biel, jednak często prezentuje się także w kolorowych stylizacjach, w których wykorzystuje nasycone barwy oraz zwierzęce i folklorystyczne motywy. Modelka szczególnie lubi wkładać ubrania ze wzorem panterki .

ubierz_sie_jak_Joanna_Horodynska4

Stylizacje z pazurem

Stylistka dba o to, aby prezentowane przez nią stroje były kobiece i kuszące. Ich niezbędnym elementem są buty na obcasie – zwykle kolorowe szpilki lub botki. Gwiazda lubi także kusić głębokimi dekoltami, przezroczystościami i krótkimi, odsłaniającymi nogi spódniczkami mini.

ubierz_sie_jak_Joanna_Horodynska3

Torebka, kolczyki, okulary

Ważnymi elementami stylu modelki są dodatki. Joanna Horodyńska uwielbia torebki od najlepszych projektantów. Najczęściej wybiera małe, przyciągające wzrok modele. Gwiazda nie stroni także od biżuterii. Look zwykle uzupełnia kolczykami i bransoletką lub zegarkiem. Często można zobaczyć ją także w okularach przeciwsłonecznych.

ubierz_sie_jak_Joanna_Horodynska2

Zostaw komentarz