Wiosenne wzory od Duet Woman

przez Balladine

O biało-błękitnych bluzkach Duet Woman, które przywodzą na myśl klasyczną porcelanę, pisaliśmy już << TUTAJ >>. Tym razem przybliżymy wzory nieco inne – zdecydowanie bardziej kojarzące się z naturą, życiem i wiosenną radością. Podzieliliśmy je na dwie sekcje – kwiatowe oraz zwierzęce. To, że takie wzory wpisują się w aktualną modę, przekonują nas m.in. nowa kolekcja resort 2017 domu mody Gucci oraz niezliczone kolekcje marek, które na sezon wiosenno-letni proponowały ubrania w kwiaty, m.in. Topshop, Dolce & Gabbana, Michael Kors.

2017_04_20_wiosenne_wzory_od_duet_woman_01zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Kwiaty dla kobiet

Kwiaty wiosną są zawsze modne i nie inaczej jest w tym sezonie. Tym bardziej cieszy, że marka Duet Woman zaproponowała kilka ukwieconych modeli. Wśród nich coś dla siebie znajdą zarówno Panie lubiące bogate i kolorowe wzory, jak i te preferujące bardziej stonowanie czarne printy na białym tle. W obu przypadkach, ozdobione kwiatami bluzki najlepiej jest nosić do gładkiego dołu – spodni lub spódnicy. Te kolorowe będą odpowiednimi propozycjami nie tylko na co dzień, ale także na takie okazje jak wyjście z przyjaciółmi czy świąteczna wizyta u rodziny.

2017_04_20_wiosenne_wzory_od_duet_woman_02Granatowa bluzka Duet Woman >> Biała bluzka w czarne kwiatki Duet Woman >> Biała bluzka w kolorowe kwiatki Duet Woman >> 

Wzory ze świata zwierząt

Motyw papugi oraz aplikacje w kształcie piesków pojawiły się w kolekcji resort 2017 domu mody Gucci. Królowały w niej mocne kolory i odważne łączenia wzorów. Duet Woman proponuje coś subtelniejszego, bardziej kobiecego i stonowanego. Jako przykłady wybraliśmy trzy jasne bluzki. Dwie z nich zdobią papugi (beżowe oraz różnokolorowe), jedną – motyw pieska z gazetą w pysku. I choć ta ostatnia pod względem wzoru jest najbardziej awangardowa, to jej bardzo elegancki fason czyni ją propozycją odpowiednią nawet na luźniejsze spotkania biznesowe.

2017_04_20_wiosenne_wzory_od_duet_woman_03Biała bluzka w beżowe papugi Duet Woman >> Koszula z falbaną w pieski Duet Woman >> Biała bluzka w kolorowe papugi Duet Woman >> 

Niekwestionowaną zaletą wszystkich zaprezentowanych w tym artykule bluzek Duet Woman jest materiał, z którego zostały uszyte. To 100% wiskozy – przewiewnej, oddychającej i miękkiej. Taka tkanina jest miła w dotyku i świetnie sprawdza się nawet w ciągu bardzo aktywnego dnia.

Zostaw komentarz