Kamila Ibrom w stylizacjach Balladine

przez Balladine

Celem sesji było zaprezentowanie różnych oblicz kobiecości. Nastrój zależny był jedynie od stylizacji i gry aktorskiej modelki. Ograniczenie się do jednolitego tła miało wydobyć maksymalny potencjał z wyselekcjonowanych do sesji ubrań i zmobilizować modelkę do pracy nad gestami i mimiką. Bez wątpienia było to duże wyzwanie dla Kamili. Na swoim instagramowym profilu modelka przyznaje, że podczas sesji musiała się zachowywać niczym kameleon. Zerknijcie na każde z ujęć Anny Zyskowskiej i oceńcie, czy Kamili faktycznie udało się dostosować do otoczenia.

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_modelZestaw 1
Pierwsza stylizacja wpisuje się w lansowany przez Dom Mody Gucci styl retro. Tiulowa spódnica i biała koszula stanowią tło dla zjawiskowego, niebieskiego płaszcza, ozdobionego geometrycznym wzorem. Jasna kolorystyka nawiązuje do trendów kolorystycznych na sezon wiosna-lato 2016.

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_model_2
Zestaw 2
W drugiej stylizacji króluje cekinowa sukienka marki SU. Sukienka i transparentna narzutka stanowią całość, dlatego stylistka zdecydowała się zrezygnować z akcesoriów. Ze stylizacją świetnie komponuje się fryzura i makijaż w stylu glamour.

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_model_3
Zestaw 3
Prosty, czarny kombinezon posłużył do stworzenia modnej, minimalistycznej stylizacji. Spójrzmy na nią, niczym malarz na powstające dzieło. Kombinezon tworzy jednolitą, czarną plamę, która domagała się urozmaicenia. Przełamano ją wiec wąskim, czerwonym paskiem w talii. Motyw powtórzono w dolnej partii stylizacji – to modne, czerwone sandały ze złotym akcentem. Dzięki przemyślanej grze pionowych i poziomych linii równowaga kompozycyjna została zachowana.  

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_model_4
Zestaw 4
Tu dominantę stanowi nawiązująca do stylu lat 20-tych sukienka Patrizia Aryton. Aby nie odwracać uwagi od jej kroju zestawiono ją z czarnym płaszczem tej samej marki. Zwróćmy też uwagę na dodatki: burgundowe buty, malinową kopertówkę i wykończenie wewnętrznej strony płaszcza. Na ich przykładzie widać, że barwne akcenty w stylizacji wcale nie muszą ograniczać się do jednego odcienia. Po co ograniczać się do jednego tonu różu, skoro jego paleta barwna jest tak szeroka?   

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_model_5
Zestaw 5
Piąta stylizacja była tworzona z myślą o silnych, pewnych siebie kobietach, którym nie strasznie żadne wyzwania. Choć strój zbudowany jest z elementów garderoby biurowej przeznaczony jest raczej na wieczór. W tym wypadku barwne eksperymenty zastąpiono zabawą z fakturami. Połyskujący żakiet zestawiono z transparentną koszulą i klasycznymi cygaretkami z matowej tkaniny.

Kamila_Ibrom_w_stylizacjach_Balladine_top_model_6

Ubrania wykorzystane do sesji:
Stylizacja 1: Koszula Duet Woman >> Spódnica Tova >>  Żakiet Metafora >>
Stylizacja 2: Sukienka SU >>
Stylizacja 3: Kombinezon SU >>
Stylizacja 4: Sukienka Patrizia Aryton >> Płaszcz Patrizia Aryton >> Kopertówka Balladine >>
Stylizacja 5: Żakiet Emoi >> Koszula Vivitt >> Spodnie Click >>

Sesja pojawiła się już na kilku portalach modowych. Poniżej znajdziecie odnośniki do każdego z nich:

Przy sesji pracowali:
Fotograf: Anna Zyskowska
Modelka: Kamila Ibrom
Stylizacje: Difriperi Fashion Stylist
Makijaż i włosy: Filomena Frydel

1 komentarz

Sylwia Schubert 20 lutego 2016 - 10:40

Czy w ofercie pojawi się jeszcze niebieski płaszcz z sesji? Pierwsza stylizacja jest świetna, a mam już podobną spódnicę.

Reply

Zostaw komentarz